Автори

Перелік авторів ресурсу ua-format.com:

Рома Васильєв

Освіта: вища медична.

Простий та веселий ґаджетолюб. З повагою відноситься до всіх операційних систем, але віддає перевагу Android. Першим смартфоном стала крихітка Sony Xperia U, з якої і почалася любов до Android, нових прошивок та оновлень, на що, власне, і витрачає більшість свого вільного часу. І взагалі, залюбки “покоперсається” у системі будь-якого смартфона друзів, та, за проханням, допоможе з налаштуваннями та цікавими фішками. Після знайомства з iPad Air, активно дружить, а інколи і воює з операційною системою iOS, і свято вірить, що колись вона відкриється для нього новими барвами. І, звичайно, “слався, о велика Windows” — без тебе не буде працювати жоден десктоп.

Є автором і головним редактором UaFormat з липня 2015 року.

Таня Гончар

Освіта: вища фармацевтична.

Весела та завжди усміхнена дівчина. Любитель фільмів і довгих посиденьок із друзями. Цікавиться копірайтингом і завжди із легкістю досліджує всю широту Інтернету в пошуках необхідної інформації. Її вірний компаньйон – Android-девайс, який завжди при собі. Поки що на “Ви” з системою iOS, але запевняє, що це ненадовго. Приємно розбавляє серйозний чоловічий колектив щирими “дівочими” запитаннями і жіночим баченням світу технологій. Вірить у створення супер-смартфона, який буде сам себе заряджати будь-де.

Є автором UaFormat з вересня 2015 року.

Наразі ми відкриті до залучення нових авторів в команду. Якщо Ви вважаєте, що маєте достатній досвід та гарний стиль написання – обов’язково зв’яжіться з нами.