В Мережу випадково скинули справжні зображення Galaxy Note 10

Агенство FCC, здається, випадково «поділилось» в Мережі справжніми зображеннями майбутнього Samsung Galaxy Note 10, хоча компанія і слідувала звичайним протоколам щодо конфіденційності фотографій тестового пристрою Note 10 для зовнішніх джерел та ЗМІ. Отже, маємо можливість наглядно побачити схожість з недавніми рендерами.

В FCC зареєстровано дві різні моделі смартфона, але жодна з них не включає 5G. Як і у випадку з серією S10, Samsung, швидше за все, випустить окрему модель з 5G.

Крім того, компанія вирішила продовжити тенденції в дизайні сучасних флагманів Apple, Google, Motorola та інших виробників і позбутися 3,5 мм роз’єму для навушників — за слотом для S Pen вже не спостерігаємо іншого великого круглого вирізу.

На задній поверхні смартфон матиме систему з трьома камерами. Під спалахом розташований ще один датчик, який може бути тим же тривимірним датчиком глибини, який Samsung включив в Galaxy S10 5G.

Не досить добре, але проглядається вирівняний по центру виріз фронтальної камери.

Згідно FCC, найбільша з двох моделей Note 10 матиме розміри 162,5×77,6 мм. Note 10 Plus або Pro, як би він не називався, матиме 6,7-дюймовий екран, а зменшена версія — 6,3-дюймовий.

Samsung офіційно анонсує Note 10 на заході Unpacked, 7 серпня в Брукліні, Нью-Йорк.