В Мережі показали рендери та інформацію про Google Pixel 4

Всі любителі Android з нетерпінням чекають презентації Google Pixel 4, котра намічена на осінь цього  року. Тим часом Мережу активно поповнюють чутками та рендерами пристроїв майбутньої лінійки. Не так давно були зображення Google Pixel 4XL, а тепер ресурси iGeeksBlog та OnLeaks об’єдналися, щоб представити ексклюзивні зображення “молодшенького” флагмана.

Отже, що можна очікувати в Google Pixel 4: відповідно до витоків, розмір його становить приблизно 5,6 дюйма, а його параметри складають приблизно 147,0×68,9×8,2 мм (9,3 якщо враховувати виступ задньої камери); смартфон може мати великі рамки зверху та знизу, як його старший брат Pixel 4 XL; на “чолі” можна помітити дві лінзи та два невеликих датчика, розташованих вертикально; оскільки не помічаються ніякі датчики відбитків пальців на спинці, найбільш ймовірно, що вертикально розташовані датчики спереду можуть бути для ідентифікації особи користувача.

Pixel 4, як і його попередник, не має роз’єму для навушників 3,5 мм. Тому, що саме Google розмістить на цьому порожньому місці праворуч від чола, залишається загадкою. Google може мати в планах використання цього простору для компонентів Soli Radar для безконтактних жестів.

Камера є однією із головних компонентів пристроїв Pixel. У минулому році Google включив найпотужнішу камеру в свої телефони Pixel і всі божеволіли від приголомшливих фотографій, зроблених на Pixel 3. Здається, що Google хоче повторити успіх знову.

Цього року Pixel 4 матиме трохи більшу камеру, в якій розміщені два об’єктива, датчик ToF і світлодіодний спалах. Спереду ми бачимо дві лінзи; одна для розпізнавання осіб, а інша для портретної зйомки.

Датчик ToF — це сама камера, яка ідентифікує об’єкт і розраховує відстань між камерою і об’єктом. Під час захоплення об’єкта ToF буде розмивати інші елементи в режимі реального часу; раніше такий ефект досягався програмним забезпеченням після того, як була зроблена фотографія.

Що стосується динаміків, то є припущення, що будуть відсутні фронтальні подвійні динаміки, які є на Pixel 3. Замість цього Google планує встановити динамік з шумозаглушенням зверху. І може бути динамік поруч з портом USB-C в нижній частині.

Загалом, здається майбутній Pixel 4 за своїм змістом буде просто зменшеним варіантом Pixel 4 XL, втім, вся інформація є збіркою витоків, і хоч джерело славиться подачею найбільш імовірних характеристик, ви повинні сприймати це з часткою скептицизму та дочекатися реальної презентації від Google.

Джерело інформації: igeeksblog