В День смайликів Apple представила грандіозне доповнення нових Emoji

Вчора, на диво, відзначався Всесвітній день смайликів, і компанія Apple відсвяткувала цей день анонсом 59 нових смайлів для iOS. Компанія вказала, що нові персонажі смайликів будуть доступні на iPhone, iPad, Mac і Apple Watch вже цієї осені.

Хедлайнером нових емодзі є різні нові варіанти для людей з обмеженими можливостями, які, за словами Apple, допомагають уявити їх цінності та інклюзивність:

Слідом за пропозицією Apple консорціуму Unicode в минулому році представити на клавіатурі більше смайликів на тему інвалідності, нову собаку-поводиря, вухо зі слуховим апаратом, інвалідні коляски, протез і руку для протезування.

Святкування різноманітності у всіх його численних формах є невід’ємною частиною цінностей Apple, і ці нові опції допомагають заповнити значний пробіл в клавіатурі Emoji.

Цього року смайлик «Тримаючись за руки» також отримає серйозне оновлення: Apple заявляє, що тепер користувачі зможуть вибирати будь-яку комбінацію відтінків шкіри і статі, «щоб персоналізувати людей, які тримаються за руки, відкриваючи більше 75 можливих комбінацій».

Серед новинок також будуть новий позіхаючий смайлик, цілісний купальник, нові продукти харчування, такі як вафлі, фалафель, масло і часник; нові тварини: лінивець, фламінго, орангутанг і скунс.

This slideshow requires JavaScript.

В цілому, новий набір смайликів 2019 року включає 59 нових персонажів, які складають 75 повних варіацій, коли враховувати гендерні опції, і 230 варіантів, якщо враховувати варіанти параметру тону шкіри.

Apple не уточнює, чи будуть ці нові смайли доступні в iOS 13, або ж вони з’являться з подальшим оновленням, таким як iOS 13.1.