Samsung почала виробництво першої 12Гб відеопам’яті LPDDR5

За три тижні до офіційного представлення серії Galaxy Note 10 компанія Samsung оголосила про початок масового виробництва першої в галузі 12-гігабітної мобільної відеопам’яті LPDDR5, призначеної для майбутніх флагманських смартфонів. Нові чіпи, створені з використанням 10-нм процесу та забезпечують швидкість передачі даних 5500 Мбіт/с. Крім того, що чіп пам’яті LPDDR5 в 1,3 рази швидший за поточну LPDDR4X, наявну в сучасних флагманських смартфонах, він споживає на 30 відсотків менше енергії.

За повідомленням компанії, новітня 12-гігабайтна мобільна DRAM LPDDR5 була оптимізована для функцій 5G і AI в «майбутніх смартфонах». Samsung також почне масове виробництво пакетів LPDDR5 об’ємом 12 Гігабайт для флагманських смартфонів в кінці цього місяця, об’єднуючи вісім чіпів по 12 гігабіт.

З огляду на близькі терміни запуску Galaxy Note 10, навряд чи ми побачимо ці нові 12Gb LPDDR5 чіпи всередині нього. Незважаючи на те, що очікується, що найдорожча конфігурація Galaxy Note 10 матиме 12 ГБ оперативної пам’яті, вона з більшою ймовірністю буде використовувати чіпи Samsung об’ємом 12 ГБ LPDDR4X, які надійшли в масове виробництво п’ять місяців тому.

Щоб ще більше зміцнити свої позиції на світовому ринку пам’яті, Samsung планує в наступному році розробити чіпи LPDDR5 DRAM об’ємом 16 ГБ, які, швидше за все, з’являться у флагманських смартфонах до кінця 2020 року. Також планується перевести виробництво чіпів LPDDR5 12 ГБ в своєму кампусі в Пхентхеку, Південна Корея, в наступному році.