Дизайнер представив колекційні AirPods інкрустовані діамантами

Бездротові навушники Apple AirPods залишаються одним з найпопулярніших носимих бездротових ґаджетів компанії за останні кілька років, випереджаючи навіть смарт-годинники Apple Watch. Дизайнер з Лос-Анджелеса вважає, що білі пластикові вкладиші можуть бути ексклюзивним аксесуаром, тому він «щедо прикрасив» їх за допомогою 1000 крихітних діамантів, покриття з білого золота і спеціальної мармурової підставки-зарядки. Вартість також крута — $ 20 000.

«AirPods» дизайнера Яна ДеЛуккі є частиною його серії «Новий матеріалізм», спрямованої на висвітлення перетину мистецтва та комерції. Двадцять п’ять пар навушників інкрустовані рівненькими лініями діамантів, котрі, за його словами, мають якість VVS1, і добуваються природним шляхом, а не виробляються в заводських умовах. На кожній парі на ділянці з білого золота вказується дата її створення і номер видання. Підставка з білого і чорного мармуру додає навушникам вигляду музейного експонату.

ДеЛуккі (DeLucca) наразі пропонує замовлення готових 25 пар шляхом прямих повідомлень на свій аккаунт в Instagram.

Думаємо, що незважаючи на ціну, якимось знаменитостям в Лос-Анджелесі припаде таке творіння до смаку, де 20 000 доларів можна розглядати як ділові витрати на залучення уваги або досить невеликі інвестиції в поп-арт.