Apple патентує змішаний AR/VR пристрій

Компанія Apple підготувала новий патент на гарнітуру змішаної реальності під назвою “Система монітору з сенсорами”. За її словами, це має бути система, «яка забезпечує віртуальне тривимірне зображення середовища користувача, доповнене віртуальним контентом».

Пристрій, за задумом, повинен мати ручні датчики; сенсори положення голови, котрі  можуть фіксувати орієнтацію в просторі та рух користувача в навколишньому середовищі; «датчики брів» для моделювання виразу очей та «датчики нижньої щелепи» для відстеження міміки рота і руху щелепи.

Також повідомляють, що дисплей, який розміщується на голові (HMD), також може, імовірно, захоплювати дані про середовище користувача — такі як глибина та освітлення, що передаватимуться в якості вхідних даних в контролер системи змішаної реальності, яка потім візуалізує віртуальний зміст на основі отриманої інформації.

Цікавим доповненням є «погляд крізь відео», коли камера, яка захоплює високоякісне відео з навколишнього середовища користувача, потім конвертує його, та відображає вже віртуальний вид цього реального середовища на HMD-монітор користувачеві.

У квітні минулого року ресурс CNET оголосив, що Apple працює над гарнітурою змішаної реальності, здатну запускати додатки AR і VR. Згідно зі звітом, проект під кодовою назвою T288, як очікується, буде випущений в наступному році.