Apple отримала патент на створення корисного пристрою з доповненою реальністю

Організація США з патентів та товарних знаків ухвалила патентну заявку для компанії Apple, щодо можливості створити пристрій з підтримкою доповненої реальності.

У документі розкриваються сфери застосування такого ґаджета.

Ним має стати досить цікава та корисна AR-гарнітура, яка повертає нормальний зір людям, які, зважаючи на похилий вік або певні захворювання погано бачать. Наприклад, якщо у людини сильно звужені кути огляду, перед нею може відображатися те, що вона не бачила б в звичайних умовах. Гарнітура також може постійно тримати перед очима зображення певного об’єкта, навіть якщо людина відволікається на інші речі.

Люди з нормальним зором зможуть використовувати цю гарнітуру в якості бінокля або збільшувального скла.

AR-гарнітура Apple буде використовувати складну комп’ютерну обробку зображення, модифікуючи його в реальному часі. Подібним чином в iOS 13 проводиться відстеження і коригування погляду користувача в FaceTime так, щоб здавалося, що він дивиться на вас, а не на екран, коли ви розмовляєте.

На ілюстрації в патенті користувач тримає AR-гарнітуру перед собою, як смартфон або планшет. Це означає, що мова може йти не про смарт-окуляри, а, наприклад, про додатковий модуль до мобільного пристрою.