Представлена ​​iPadOS — нова операційна система для iPad

Компанія Apple перейменувала версію iOS для iPad. Тепер ця операційна система називається iPadOS, і вона отримала кілька нових можливостей.

У iPadOS набагато більше інструментів багатозадачності, ніж в iOS. Наприклад, при відкритому браузері Safari можна жестом свайпа відкрити месенджер, який розташується поруч.

У iPadOS також реалізовано поділ екрану між двома копіями одного і того ж додатка. Наприклад, можна відкрити два файли в «Нотатках» або Microsoft Word і швидко копіювати текст і різні елементи з одного документа в інший.

У додатку «Файли» з’явиться нове відображення контенту — колонками з попереднім переглядом і можливостями для швидких дій в залежності від типів файлів. В iCloud можна відправляти цілі папки.

До iPad Pro на базі iPadOS можна буде безпосередньо підключати флешки, карти пам’яті, а також пристрої, де зберігаються файли, наприклад фотоапарати.

У Safari будуть відображатися десктопні версії сайтів, з’явиться підтримка гарячих клавіш, можливість збереження набору вкладок, зміна розміру шрифту, окремі налаштування для різних сайтів, а також вивантаження фотографій з пам’яті планшета на сайти.

У текстових редакторах будуть підтримуватися нові жести для швидкого виділення і вставки тексту, а також скасування останньої дії.