Foxconn призупинила збірку смартфонів Huawei

Компанія Foxconn закрила кілька виробничих ліній, на яких збираються пристрої розробки Huawei. Це було зроблено на тлі конфлікту Huawei з владою США.

За даними The South China Morning Post, Huawei зменшила обсяг замовлень на складання смартфонів. При цьому на початку 2019 року Foxconn довелося найняти додатковий персонал для того, щоб впоратися зі зростанням замовлень від Huawei.

З чуток, у Huawei зроблені запаси смартфонів, яких вистачить на найближчі місяці. У квітні компанія показала смартфони Huawei P30 і P30 Pro, а 21 травня були представлені нові флагманські смартфони лінійки Honor. Наступний флагман лінійки Mate повинен бути випущений приблизно в листопаді.

16 травня Міністерство торгівлі США внесло Huawei в чорний список. Американським компаніям заборонено продавати їй компоненти для електронних пристроїв, а також надавати ліцензії на використання операційних систем. Раніше американським операторам заборонили продавати смартфони виробництва Huawei й закуповувати у цієї компанії телекомунікаційне обладнання. Влада США підозрює Huawei у співпраці з Іраном і Північною Кореєю в обхід санкцій, а також в шпигунстві на користь Китаю.