В iOS 13 очікується лавина нововведень

iOS 13 буде анонсовано вже менше ніж через місяць, втім, ресурс Bloomberg опублікував звіт з детальним описом мобільної ОС Apple раніше. На ряду з оновленням системи очікується і презентація лінійки iPhone 11.

Глобальна версія, для всіх користувачів ОС Apple iPhone та iPad під кодовою назвою «Yukon», з’явиться у вересні цього року і повинна представити ряд налаштувань і нових функцій, в тому числі й ті, які спочатку були заплановані на випуск iOS 12 минулого року.

Зупинимось на основних змінах:

Dark Mode, нові анімації, поліпшення швидкості для старих айфонів

Нативний темний режим (Dark Mode) як одна з найбільших естетичних змін. Мабуть, він буде вмикатися безпосередньо з Центру управління, має «чорно-сірий інтерфейс», який, як і очікувалося, оптимізований для перегляду вночі. До нього буде приєднана чистіша панель віджетів зліва від головного екрану і ряд нових анімацій, включаючи закриття додатків і запуск багатозадачності.

В якості додаткового бонусу для користувачів iPad, iOS 13, як повідомляється, представить покращений домашній екран і оновлений інтерфейс багатозадачності. Також очікується можливість використання різних версій одного і того ж додатка на iPad, функція, яка повинна працювати як вкладки в macOS і Windows 10.

Як в минулому році, так і зараз Bloomberg вважає, що оновлення також зменшить кількість помилок, чим прискорить роботу старіших iPhone.

Оновлення iMessage, покращена клавіатура, оновлена ​​програма Maps, Нагадування

Платформа обміну повідомленнями повинна, нарешті, дозволити користувачам встановлювати зображення профілю та відображувані імена, а також вибирати, хто бачить цю інформацію. Щоб максимально використати Animojis та Memojis, Apple готує спеціальне меню у вікні бесіди, яке надсилатиме версії цих стікерів.

Нова опція клавіатури в iOS 13 повинна дозволяти користувачеві промахувати літери, щоб вводити слова, а не натискати клавіші окремо.

Разом з клавіатурою, очевидно, буде оновлено і версію Safari. Акцент буде зроблено на новому менеджері завантажень з доступом до історії завантажень. Покращиться програма “Файли” новим інтерфейсом “спільний лист”, який полегшує спільне використання веб-посилань і фотографій Safari.

В додатку “Карти” користувачі зможуть встановити часті місця розташування та легко перейти до них, крім того, буде додана можливість створювати групи частих місць і об’єднувати їх з фотографією, що полегшує їх перегляд на навігаційному інтерфейсі.

Додаток “Нагадування” буде розділено на чотири підрозділи під назвою «Завдання, які потрібно зробити сьогодні», «Усі завдання», «Заплановані задачі» і «Позначені завдання» для полегшення планування повсякденних справ.

• Серед інших нововведень будуть: нова версія програми Apple Health з поліпшеннями існуючих функцій та додаванням новинок, наприклад «слухове здоров’я» з відстеженням рівня шуму та як гучна музика відтворюється через AirPods та інші навушники; оновлення ПЗ до динаміка HomePod з розрізненням голосів; нова функція Screen Time, яка дозволить батькам обмежити, з ким їх діти можуть контактувати в певні моменти протягом дня; невелике покращення програми Mail; оновиться програма Apple Books; покращена підтримка слухового апарату також стане частиною iOS 13 разом із загальносистемним режимом сну, який тісно співпрацюватиме з оновленою версією програми Bedtime в програмі Clock.

Хоча в даний час Apple працює над iOS 13, не варто надіятись на повний список представлених нововведень, адже плани компанії можуть змінюватись. Як і в минулому році, гігант Купертино може вирішити зарезервувати деякі функції в останню хвилину для випуску iOS наступного року.

Джерело інформації: phonearena