Оприлюднені офіційні рендери OnePlus 7 Pro та фішки майбутнього флагмана

OnePlus активно готується до презентації 14 травня свого нового потужного флагмана OnePlus 7 Pro, а чутки про його характеристики та зовнішній вигляд швидко наповнюють Інтернет. Виробник навіть хизується флагманською камерою смартфона, вперше знявши обкладинку для модного журналу Harper’s Bazaar India, головною фішкою якого став вихід тиражу без попередньої будь-якої цифрової обробки та ретуші фотографій.

А вже через кілька годин після публікації журналу в Мережі з’явились офіційні прес-релізи OnePlus 7 Pro.

Смартфон має новітню трьохпозиційну камеру ззаду, модуль якої розташований вертикально трохи вище логотипу OnePlus і світлодіодного спалаху. Що стосується фактичних датчиків, то, за чутками, флагман буде оснащений 48-мегапіксельною основною камерою, яка підтримує широку діафрагму f/1.6 для поліпшення знімків при слабкому освітленні. Крім того, кажуть, що присутня як OIS (оптична стабілізація зображення), так і EIS (електронна стабілізація зображення).

Приєднується до основного модуля нова 16-мегапіксельна надширококутна камера, аналогічна тій, яка була встановлена ​​на останніх флагманах Samsung і LG. Також буде представлений 8-мегапіксельний телеоб’єктив, який підтримує 3-кратний оптичний зум.

Щодо фронтальної камери, то вона має бути у вигляді невеликого висувного модуля на верхньому краї та володіти 16-мегапікселями.

На передній панелі флагмана OnePlus знаходиться величезний 6,7-дюймовий AMOLED-дисплей зі співвідношенням сторін 19,5:9 і роздільною здатністю 3120×1440. Це, в поєднанні з надзвичайно тонким “підборіддям”, майже без верхньої панелі та практично непомітними бічними гранями. Крім того, дисплей має злегка вигнуті краї, як у серії Galaxy S10.

Як підтверджують рендери, задня панель OnePlus 7 Pro буде вирізана з однієї скляної пластини. Кольорова гама представлена двома варіаціями — градієнтним Nebula Blue і Mirror Grey, хоча чутки не виключають появу третього кольору.

Джерело інформації: phonearena