Microsoft Edge став доступним для macOS

6 травня компанія Microsoft розповіла про майбутній випуск версії браузера Microsoft Edge для macOS. І хоча офіційно він ще не вийшов, його вже можна завантажити й встановити.

Користувач твіттера з ніком WalkingCat виявив на серверах Microsoft дві тестові збірки Microsoft Edge — Canary і Dev. Такі ж збірки випускаються для Windows 10, і вони цілком придатні до використання. Збірка Canary — максимально експериментальна, вона оновлюється щодня, а Dev отримує оновлення раз на тиждень. Після встановлення браузера апдейти можуть завантажуватись самостійно, завантажувати їх додатково не доведеться.

В основі нового Microsoft Edge лежить той же код, який використовується в Chromium і всіх браузерах, створених за його подобою. Компанія Microsoft прибрала з нього підтримку декількох десятків сервісів Google, додавши унікальні можливості на зразок читання сторінок вголос. Крім того, Microsoft Edge сумісний з будь-якими розширеннями для Chrome.

У версії Microsoft Edge для macOS передбачена підтримка Touch Bar в моделях MacBook Pro — з його допомогою можна управляти відтворенням аудіо та відео, а також перемикатися між вкладками. Анонсованих недавно опцій приватності поки немає, вони з’являться пізніше.

Джерело інформації: theverge