З’явилися фотографії муляжів iPhone 11 і 11 Max

Днями в руках генерального директора компанії Foxconn угледіли якийсь невідомий смартфон і відразу виникли чутки, що це майбутній iPhone 11, а тепер з’явилися зображення муляжів двох нових смартфонів Apple. Вони були опубліковані в китайській соціальній мережі Weibo і можуть призначатися для створення чохлів для iPhone 11 і iPhone 11 Max від сторонніх виробників.

Завдяки фотографії можна побачити квадратний модуль камер в лівому верхньому кутку на задній стороні корпусу. Усередині розташовуються три камери. Є версії, що основна камера буде 14 Мп, ще одна 10 Мп з об’єктивом телефото, а третім буде сенсор глибини time-of-flight. За допомогою інфрачервоного світла сенсор оцінює відстань до об’єктів, що дозволяє точно аналізувати глибину і застосовувати це в портретних знімках з розмиванням фону і в додатках доповненої реальності.

Раніше в цьому місяці репортаж з Японії дав зрозуміти, що два смартфони Apple будуть володіти екранами OLED з діагоналями 6,1 і 6,5 дюйма відповідно. Третій смартфон на зміну iPhone XR знову отримає екран LCD невідомого розміру. Аналітик Мінг-Чі Куо стверджує, що діагоналі екранів залишаться незмінними в порівнянні з торішніми. Для iPhone 11 і iPhone 11 Max це означає 5,8 і 6,4 дюйма, а для iPhone XR 2 6,1 дюйма.

Новинкою стане функція Underwater Mode. Це означає, що сенсорний екран буде працювати навіть під водою, до того ж, з можливістю фотографування. Детектор освітлення також зможе працювати під водою, дозволяючи міняти колірний баланс на фотографіях. Без цього вони виглядали б занадто темними й непоказними.

Як завжди, анонс очікується у вересні. Нещодавно Apple припинила суперечки з компанією Qualcomm, що відкрило їй доступ до модемів з підтримкою стандарту 5G. Втім, вже пізно включати ці модеми в iPhone 2019 року.