Володарі Nexus 6P отримають від Google по 400 доларів

У США винесено судове рішення по груповому позові володарів смартфона Nexus 6P до компаній Google і Huawei. Справа розглядалася два роки — з квітня 2017.

Nexus 6P виявився проблемним смартфоном. Через певний час після покупки він перестає вмикатися, йде в нескінченне перезавантаження або аварійно вимикається, не дивлячись на достатній заряд батареї. Відремонтувати смартфон неможливо, проте деякі користувачі вирішують проблему самостійно. Вони перепрошивають пристрій, відключаючи в процесорі частину ядер. Після цього смартфон повертається в робочий стан, але сильно пригальмовує, оскільки його продуктивність значно знижується.

Позивачі вимагали з відповідачів в цілому 9,75 мільйона доларів США. Власники смартфонів стверджують, що в Nexus 6P з початку продажів був виробничий дефект, однак Google, усвідомлюючи це, продовжувала продавати смартфон і не вносила в його конструкцію зміни, які могли б запобігти поломці. Всі люди, що купили Nexus 6P в США, можуть отримати відшкодування в розмірі до 400 доларів залежно від того, наскільки серйозний брак, з яким вони зіткнулися.

Nexus 6P — один з двох останніх смартфонів, випущених під брендом Nexus. Він з’явився в продажу в 2015 році, а надалі Google випускала смартфони нової серії — Pixel.

Джерело інформації: theverge