Qualcomm примирилась з Apple з метою інтеграції нових технологій в iPhone

Наявність вбудованого під дисплеєм смартфонів сканера відбитків давно не новинка на ринку Android-пристроїв. Втім, компанія Apple вирішила піти своїм шляхом, випустивши в 2017 році iPhone X з технологією Face ID, яка стала єдиним способом біометричного захисту смартфона.

Однак, наразі Apple все ж готова до роботи над поліпшеннями безпеки своїх пристроїв настільки, що примирилася з Qualcomm. За даними галузевих джерел, компанії впритул зайнялися розробкою сканера відбитків пальців, вбудованого під екран, схожого з ультразвуковими датчиками флагманських Samsung. Розробка ведеться дуже ретельно, з метою отримання сканерів найкращої якості і подальшої інтеграції їх в остаточну конструкцію майбутніх моделей iPhone.

Особливістю ультразвукового сканера відбитків пальців є створення об’ємної моделі відбитка. Сама технологія є більш швидкою і безпечною в порівнянні з оптичним сканером відбитків пальців. Мабуть, Apple готова відійти від «найбезпечнішої» технології біометричного захисту iPhone — Face ID, або доповнивши, або відмовившись від неї.

Чи вірите ви в нові iPhone без «чубчика»?