Перші моделі складаного смартфона Samsung Galaxy Fold ламаються

Samsung майже два місяці тому представила смартфон Galaxy Fold з гнучким екраном. Два дні тому модель почала продаватися офіційно, після чого журналісти провідних видань і техноблогери отримали новинку на одгляди. Неприємним моментом стало те, що за один день чотири смартфона, як мінімум, вже встигли поламатися.

Журналіст The Verge повідомляє, що на його Samsung Galaxy Fold з’явився горбик, після взаємодії з яким з ладу вийшов Dynamic AMOLED дисплей смартфона. Причина появи опуклості на екрані не повідомляється. Передбачається, що це або пил, або шарнір, який відповідає за складаний механізм смартфона.

Не пощастило і техноблогеру Маркесу Браунлі. Правда, він переплутав захисне покриття із захисною плівкою, знявши перше. Те ж саме зробив і журналіст Bloomberg. Крім того, Samsung Galaxy Fold вийшов з ладу у співробітника CNBC. Про інші випадки поломки поки що не повідомляється.

Варто нагадати, що Samsung Galaxy Fold оснащений чіпом Snapdragon 855, має акумулятор ємністю 4380 мАг і п’ять камер з роздільною здатністю 10 Мп, 8 Мп, 12 Мп, 12 Мп і 16 Мп. Діагональ «внутрішнього» дисплея становить 7.3 “, а зовнішнього – 4.6”. Вартість моделі 1 980 доларів.

Джерело інформації: theverge