Microsoft представила Windows 10 May 2019 Update

Компанія Microsoft анонсувала велике оновлення своєї операційної системи — Windows 10 May 2019 Update. Оновлення на стадії Release Preview почне поширюватися для тестерів з наступного тижня, а для широкого загалу реліз запланований на кінець травня.

May 2019 Update — це наступна версія Windows 10, відома під кодовою назвою 19H1. Це відносно невелике оновлення з точки зору помітних користувачеві функцій.

Найбільш помітні оку нововведення — нова світла тема Windows 10, «Пісочниця» (Windows Sandbox), поділ пошуку Cortana і Windows, а також підтримка японських смайликів Каомодзі.

Особливу увагу в Windows 10 May 2019 Update розробники Microsoft звертають на можливість «взяти під контроль» оновлення. Зазвичай Microsoft досить агресивно впроваджує апдейти на ПК з Windows, як тільки вони готові. З травневим оновленням ситуація зміниться. Користувач зможе вибрати, коли встановлювати великі оновлення. З’явиться навіть можливість вибрати збереження поточної версії Windows 10 і надалі отримувати щомісячні оновлення безпеки.