Microsoft Edge на Chromium нарешті доступний усім охочим

Через місяці різних чуток і витоків, публічна збірка Edge на Chromium нарешті доступна на офіційному сайті Microsoft Edge. Всі охочі можуть приєднатися до тестування нового браузера, який прийшов на зміну стандартному на EdgeHTML.

Щоб завантажити Microsoft Edge на Chromium, вам треба перейти на офіційний сайт програми попередньої оцінки Microsoft Edge і вибрати канал оновлення. Всього на вибір доступно три: Canary, Dev і Beta. Остання, на жаль, поки недоступна, але її відкриють найближчим часом. Canary — це «нічні» збірки, які оновлюються щодня. Нові функції будуть з’являтися тут раніше всього, але платити за це треба буде збільшеною вірогідністю натрапити на баг або нестабільність. Dev — більш стабільний, орієнтований на веб-розробників білд. Оновлення та нові функції в ньому будуть з’являтися приблизно щотижня. Поки це єдиний варіант для тих, хто хоче почати роботу з Edge на Chromium з мінімальними ризиками для стабільності. Beta буде оновлюватися кожні шість тижнів.

Про стабільний реліз поки що нічого невідомо. Можна припустити, що пройде ще чимало часу, перш ніж Edge на Chromium офіційно запустять.

Примітно, що на даний момент завантажити Edge на Chromium можуть виключно користувачі 64-розрядних версій Windows 10. Версія для Windows 8.1/7 і macOS поки недоступна.

Розширення для браузера можна знайти за посиланням в новому магазині розширень від Microsoft.