Конкуренція між Apple Music і Spotify посилюється

До недавніх пір Spotify домінував в сегменті музичного стрімінга, але Apple Music вдалося обійти шведського конкурента в одному з показників та закріпитися в якості основного гравця.

У лютому Apple Music випередила Spotify в кількості платних користувачів з США. Кількість передплатників музичного потокового сервісу з Купертіно досягло позначки 28 мільйонів, в той час як у шведського конкурента 26 мільйонів власників платних акаунтів з США. Для Apple це може здаватися гарною новиною, але перш за все потрібно враховувати кілька моментів. У Apple Music відсутня можливість безкоштовного використання сервісу, а це означає, що 28 мільйонів — це практично вся призначена для користувача база США. У Spotify є безкоштовна версія з рекламою, яка не приносить стільки ж прибутку, скільки продаж підписки Premium. За рахунок цього виходить, що загальна призначена для користувача база шведського сервісу більша.

США — єдина країна, де Apple Music вдалося обігнати Spotify за кількістю платних підписників. Шведський потоковий сервіс обганяє Apple Music майже у два рази за кількістю власників платних акаунтів у всьому світі. За даними на грудень 2018 року, у Spotify 98 мільйонів, у той час як у музичного сервісу Apple 50 мільйонів. Цей розрив може бути значно збільшений за рахунок власників безкоштовних акаунтів, таким чином загальне число користувачів Spotify перевищить позначку 200 мільйонів.