Google працює над додаванням в Android аналога 3D Touch

Технологія 3D Touch в смартфонах Apple вже давно стала настільки буденною, що про неї практично ніхто не згадує. Особливо на тлі того, що спроби різних компаній реалізувати те ж саме в Android вже давно занедбані.

Правда, 3D Touch використовують далеко не всі власники iOS, але така ж історія і з багатьма іншими технологіями на численних пристроях і ОС.

Однак, схоже, незабаром про 3D Touch заговорять знову. Правда, щодо порівняння з аналогічною технологією в Android.

У документації для Android Q виявилася згадка нового класу натискань на екран — deep press. На даний момент функція описана, як прискорення обробки команди, яка зазвичай викликається довгим натисканням. Простіше кажучи, щоб не затримувати палець на тій чи іншій іконі зайві частки секунди, досить просто натиснути сильніше.

Яким чином це буде реалізовано, поки неясно. В iPhone для роботи 3D Touch присутнє додаткове апаратне забезпечення, але Google славиться тим, що вміє реалізувати багато функцій суто програмним способом. Якщо ж все-таки говорити про апаратну складову, можна припустити, що в цьому випадку подібна функція з’явиться в смартфонах Pixel 4, а потім і сторонні виробники, при бажанні, зможуть знову спробувати випустити свій варіант 3D Touch, ну а підтримка на рівні самої Android спростить це завдання.

Джерело інформації: 9to5google.com