Флагманський OnePlus 7 засвітився на відео

Чутки про смартфони серії OnePlus 7 з’являються практично щодня, і нерідко вони підкріплюються інформацією від надійних інсайдерів. Сьогодні ми й зовсім отримали практично офіційне підтвердження дизайну оновленого флагмана. У Мережі з’явився відеокліп індійської співачки, в якому засвітився OnePlus 7. Ролик був опублікований через один з сервісів OnePlus. Судячи з відео, майбутня новинка буде виглядати не так, як передбачалося.

Якщо раніше смартфону приписували дизайн моделі OnePlus 6T, то тепер ми можемо бачити, що спереду флагман буде виглядати інакше. На лицевій панелі немає краплеподібного вирізу, в результаті чого можна припустити, що OnePlus 7 отримає висувну фронтальну камеру, як і версія Pro. За попередніми даними, флагману дістанеться OLED матриця з вбудованим сканером відбитків пальців, роздільною здатністю Full HD+ і частотою оновлення 90 Гц.

А ось ззаду OnePlus 7 не буде відрізнятися від поточного флагманського смартфона компанії. На тильній панелі можемо бачити двосекційний спалах, логотип виробника і здвоєну основну камеру вертикальної орієнтації. На завершення залишається нагадати, що прем’єра флагманських смартфонів компанії відбудеться 14 травня.