ASUS випустив надтонкий ігровий ноутбук на флагманському процесорі AMD

Компанія ASUS представила ультратонкий ігровий ноутбук ROG Zephyrus G (модельний номер GA502). Він поєднує продуктивність з тонкістю і легкістю.

Ноутбук має товщину 20 мм і важить 2,1 кг. За словами виробника, завдяки вузьким рамкам навколо дисплея, по компактності 15-дюймовий Zephyrus G не поступається звичайним 14-дюймовим моделям. Екран підтримує частоту оновлення до 120 Гц і займає 81% площі поверхні кришки.

Він базується на процесорі AMD Ryzen 7 3750H, має графіку NVIDIA GeForce 1660 Ti з архітектурою Turing та оснащений накопичувачем на 512 ГБ  з інтерфейсом NVMe.

Клавіатура ноутбука підтримує технологію ROG Overstroke, яка прискорює спрацьовування клавіш, а технологія незалежної обробки натискання кожної клавіші гарантує коректну обробку введення навіть при одночасному натисканні на кілька клавіш. Час автономної роботи досягає 8,8 години.

З портів є три USB 3.1 Gen1 Type-A, USB Type-C, а також HDMI 2.0b. Ноутбук ROG Zephyrus G GA502 надійде в продаж на початку 3 кварталу 2019 року. Ціна поки не оголошена.