В лютому спостерігався ріст частки Windows 7

В кінці 2019 року буде припинена підтримка операційної системи Windows 7. Однак, судячи з усього, може повторитися неприємна для Microsoft ситуація з Windows XP, у якої і після припинення підтримки досить довго було багато користувачів.

Статистика показує, що в лютому частка Windows 7 не зменшилася, а зросла. Відставання від лідера Windows 10 зменшилося.

Статистика NetMarketShare показує, що частка Windows 10 за підсумками минулого місяця становить 40,3%. Windows 7 йде слідом з результатом 38,41%. Хоча Windows 10 лідирує, але в січні частка у неї була вищою і становила 40,9%, а частка Windows 7 тоді ж дорівнювала 37,19%.

Судячи за цими результатами, користувачі Windows 7 не тільки не поспішають переходити на Windows 10, але й можуть навіть повертатися до перевіреної часом «сімки». Microsoft в цьому році треба буде докласти чимало зусиль, щоб змусити людей залишати Windows 7. Проблеми останнього великого оновлення Windows 10 ніяк не переконують в тому, що потрібно переходити на неї.

Нагадаємо, що версія 1809 була прибрана через кілька днів після релізу через баг, який міг привести до видалення призначених для користувача файлів. Були й інші проблеми в роботі. В результаті, багато власників домашніх комп’ютерів і організації могли відкласти перехід на Windows 10.

Microsoft запевняє, що переважна більшість працюючих на Windows 7 додатків працюють і на Windows 10. Вона пропонує організаціям технічну допомогу в разі виникнення проблем із сумісністю.