Перші відгуки про Microsoft Edge на платформі Chromium

На початку березня з’явилася перша інформація та скріншоти нового браузера від Microsoft, який прийде на зміну вбудованого в Windows 10. Його особливість полягає у движку Chromium, що використовується в популярному браузері Google Chrome.

Журналістам ресурсу The Verge вдалося отримати одну з перших версій нового браузера, скріншотами якої вони поспішили поділитися. Оновлений Edge став схожий на Chrome, але отримав деякі доопрацювання і нову анімацію.

При першому встановленні Edge на Chromium запропонує Вам імпортувати обране, паролі та історію з Chrome або Edge і вибрати стиль вкладок.

На окремій вкладці розташували схвалені розширення, але нічого не заважає встановити будь-яке з магазину Chrome. Функція синхронізації розширень поки що не доступна, але в майбутніх оновленнях обіцяють її додати.

Журналісти відзначили, що як для попередньої збірки браузер працює дуже добре і виглядає прекрасно. Якщо Microsoft вдасться поліпшити його в майбутньому, то сенс використання Chrome на комп’ютерах з Windows пропаде.

Джерело інформації: theverge