Microsoft продемонструвала майбутнє хмарного геймінгу

У своєму регулярному шоу Inside Xbox Microsoft вперше продемонструвала публіці роботу хмарного сервісу Project xCloud.

Project xCloud анонсували в минулому році. Це проект, за допомогою якого Microsoft планує зробити доступними свої ігри від Xbox на будь-якому пристрої — комп’ютері, планшеті або смартфоні. Сатья Наделла не так давно пообіцяв запуск перших бета-тестів вже цього року, але, до недавніх пір, офіційних подробиць про Project xCloud було дуже мало. Хоча Microsoft ще не готова назвати точну дату запуску Project xCloud, компанія вперше показала глядачам, як все це працює.

На сцені Inside Xbox ведуча зіграла в Forza Horizon 4 на Android-смартфоні, підключеному до геймпада Xbox One по Bluetooth.

В Microsoft підкреслили, що Project xCloud — це альтернативний спосіб грати в улюблені ігри, а також можливість грати їх там, де немає консолі або комп’ютера. Іншими словами, це доповнення до вашої консолі, а не її заміна.

Хоч перша демо-версія була вельми коротка і повз увагу глядачів не вислизнули помітні затримки введення, Project xCloud виглядає вельми багатообіцяюче.

Що Ви думаєте про можливість грати в Forza Horizon 4 або будь-яку іншу консольную гру на своєму смартфоні або планшеті? Чи платили б Ви за такий сервіс? Розкажіть про це в коментарях.