Корпорація Microsoft хоче покращити продуктивність прокрутки в Chromium

Компанія Microsoft в кінці минулого року оголосила, що переведе свій браузер Edge з «движка» EdgeHTML на Chromium. Ставши учасником цього проекту, компанія збирається ощасливити Мережу наявними у неї технологіями.

Схоже, що процес уже пішов. Одна з цікавих функцій браузера Edge скоро перебереться на «движок» Chromium, в тому числі в сам Chrome. Плавне прокручування, розроблене спеціально для Edge, тепер буде і в Chromium. Google зможе запропонувати його всім браузерам на цьому «движку», в тому числі на операційних системах Windows, macOS, Linux, Chrome OS і Android.

Microsoft пояснює, що прокручування сторінок браузера на Chromium за допомогою смуги прокрутки обробляється основним процесом. Якщо цей процес зайнятий, прокручування починає пригальмовувати, оскільки події шикуються в чергу в очікуванні, поки основний процес звільниться. Microsoft помітила двократну затримку прокручування в Chromium в порівнянні з двигуном EdgeHTML. На важких сайтах ситуація може бути ще гіршою. Щоб уникнути цього, компанія виводить обробку смуги прокручування з основного процесу.

Поки що Microsoft експериментує з першими зразками даної функції й не називає термінів появи в фінальному вигляді. Складання Canary браузера Chrome вже мають перші версії плавного прокручування, має воно бути й в новому Edge на Chromium.