Google анонсувала ігровий сервіс, що працює на будь-яких пристроях

Google представила Stadia — власний ігровий хмарний сервіс. Він з’явиться відразу на безлічі платформ — комп’ютерах, телевізорах, мобільних пристроях і навіть в браузерах. Потужний ПК не буде потрібен — буде досить швидкого з’єднання з Мережею.

На конференції GDC 2019 компанія показала, як людина грає спочатку на хромбуці, потім продовжує на телефоні, а після цього перемикається на ПК. Ігри запускаються всього за кілька секунд і починаються з того місця, на якому користувач зупинився. Серед проектів, які продемонструвала Google — Assassin’s Creed Odyssey і Doom Eternal.

Stadia зможе транслювати ігри з частотою 60 кадрів в секунду, в роздільній здатності 4K і з підтримкою HDR. В майбутньому Google планує додати підтримку 120 кадрів в секунду і роздільну здатність 8K.

Компанія випустить для сервісу ґеймпад Stadia Controller — приблизно такий самий, як у PlayStation 4 і Xbox One. Контролер буде підключатися до хмари по Wi-Fi, на ньому будуть окремі кнопки для входу в YouTube і виклику Google Assistant.

Спочатку в Stadia зможуть зареєструватися тільки жителі США, Канади, Великобританії та більшої частини Європи. Більше подробиць про сервіс з’явиться влітку.

Джерело інформації: theverge