З’явилась можливість спробувати темну тему оформлення Google Chrome на Windows 10

Розробники компанії Google активно працюють над впровадженням темної теми оформлення у свій браузер на macOS і Windows 10. Вже зараз ви можете оцінити їхні напрацювання в Canary-версії Google Chrome, яка стала набагато стабільнішою з того моменту, як ми вперше повідомили про появу перших варіантів чорної теми.

Раніше для її активації користувачеві треба було прописувати спеціальну команду, але тепер Chrome Canary вміє автоматично підлаштовуватися під системну тему. Працює все це максимально просто і зручно. Браузер навіть не треба перезавантажувати — досить просто змінити тему в налаштуваннях персоналізації Windows, після чого Chrome інтерфейс зміниться з білої теми на чорну або навпаки.

Якщо ви хочете спробувати темну тему прямо зараз, звантажте Chrome Canary з сайту Google. Потім зайдіть в налаштування системи і встановіть колір оформлення. Працює як в macOS, так і в Windows 10.

9TO5Google передбачає, що в офіційний клієнт темна тема потрапить з оновленням Chrome 74. Коли воно вийде поки що невідомо.