В Chrome для Android очікується вкрай корисне нововведення

Google Chrome постійно оновлюється навіть з урахуванням його неабиякої популярності. У Chrome немає гідних конкурентів за часткою ринку, і Google може не поспішати з впровадженням цікавих особливостей, але вона не була б софтовою компанією номер один у світі, якби не її прагнення до розвитку. Вашій увазі нове і вкрай корисне нововведення Chrome, про яке повинен знати кожен.

Мова йде про нове відображення вкладок браузера Chrome. На форумі XDA-Developers розмістили зображення з порівнянням поточного (зліва) і нового розташування (праворуч):

Можна помітити, що нинішній вигляд меню перемикання вкладок не дуже зручний, оскільки легко перейти не на ту вкладку, до того ж кількість відображуваних вкладок обмежена.

Новий дизайн даного меню більш зручний і відображає помітно більше вкладок. До того ж, такий формат краще підходить для нових смартфонів, якщо враховувати, що з часом діагональ дисплеїв стає все більшою.

В даний час функція доступна лише в останній збірці Chromium, активувати її можна за допомогою пункту “enable-tab-grid-layout”. Найближчим часом пункт повинен з’явитися в Chrome Canary і Chrome Dev. Але не виключено, що до фінальної версії ця функція може просто не дожити.