Розкрита офіційна дата анонсу Xiaomi Mi 9

Китайський технологічний гігант Xiaomi на сьогодні запланував важливий анонс. Про це було оголошено вчора ввечері. Як з’ясувалося, виробник ніяких нових пристроїв не представив. Він тільки оголосив офіційну дату виходу флагманського смартфона Xiaomi Mi 9.

Вже в цьому місяці була інформація про те, що девайс покажуть 19 лютого, тобто за день до прем’єри сімейства смартфонів Samsung Galaxy S10. Однак, китайська компанія пішла на ще більш сміливий крок. Вона вирішила провести свій захід в один день з прес-конференцією Samsung. Презентація Xiaomi Mi 9 пройде в Китаї, тоді як девайси південнокорейського виробника будуть представлені в Сполучених Штатах.

Завдяки одному з офіційних постерів, які були опубліковані на сторінці Xiaomi в китайській соціальній мережі Weibo, стало відомо виконання тильної панелі майбутньої новинки. Так, флагман дійсно отримає потрійну основну камеру. Всі сенсори розташуються на загальному майданчику в вертикальній орієнтації, а трохи нижче можна побачити світлодіодний спалах.

Xiaomi Mi 9 отримає численну кількість передових технологій, у всякому разі, якщо вірити генеральному директору компанії з Піднебесної. Лей Цзюнь заявив, що майбутня новинка повинна стати найстильнішим смартфоном за усі 9 років існування китайського бренду.