Project xCloud буде підтримувати всі ігри від Xbox One

Десь в цьому році компанія Microsoft почне публічне тестування свого стрімінгового сервісу Project xCloud, який дозволить грати в консольні ігри на будь-якому пристрої завдяки стрімінгу ігор з хмари Microsoft. На даний момент про особливості Project xCloud відомо дуже мало. Ми не знаємо, коли саме почнуться перші випробування і в яких країнах буде доступний сервіс. Все ж, деяка інформація потихеньку просочується в Мережу. В описі сесії на сайті Game Developers Conference зазначено наступне:

Project xCloud відкриває можливість стрімити нативні консольні ігри через ігрові сервери Azure на клієнтські пристрої. Будь-яка консольна гра, яка зараз доступна в Microsoft Store на Xbox, буде доступна на мобільних пристроях. Project xCloud — це відкрита платформа з гнучким інтерфейсом на клієнтському пристрої. Розробникам ігор не треба буде вносити зміни у свої ігри, щоб вони працювали в хмарі. На цій сесії ми розповімо докладніше про те, як розробляти оптимізовані для xCLoud ігри, здатні адаптуватися під мобільні пристрої й відповідні способи управління. Ви також дізнаєтеся про кастомізацію сенсорного введення для управління без геймпада.

Залишається лише сподіватися, що розробники не відмовляться надавати свої ігри для xCloud. Сподіваємося, Microsoft зможе переконати всіх незгодних і на вибір у користувача буде повний каталог ігор від Xbox One.

Нагадаємо, що на GDC Microsoft також розповість про спеціальний Xbox Live SDK, який дозволить розробникам інтегрувати сервіси та крос-мультиплеер Xbox Live в ігри на інших платформах — Android, iOS і Nintendo Switch.