Приклади фотографій зроблених на основну камеру Xiaomi Mi 9 та офіційні зображення смартфона потрапили в Мережу

Менше ніж тиждень залишається до анонсу флагманського смартфона Xiaomi Mi 9. Китайський виробник поступово розкриває ті чи інші аспекти майбутньої новинки. Тепер Лей Цзюнь, генеральний директор компанії з Піднебесної, поділився офіційними фотографіями моделі.

Знімки підтверджують наявність потрійної основної камери й спеціально виділеної клавіші, ймовірно, для швидкого запуску камери. Судячи з усього, Xiaomi Mi 9 позбудеться роз’єму для навушників. На деяких зображеннях можна бачити нижній край, де розташувалися порт USB Type-C, а також решітки розмовного мікрофона і мультимедійного динаміка.

Флагман буде продаватися в чорному, синьому і рожевому колірних рішеннях. Залежно від кута зору і освітлення тильна панель в синьому забарвленні буде міняти колір на зелений або фіолетовий. Схожий ефект буде спостерігатися й у випадку з рожевим кольором корпусу.

На просторах всесвітньої павутини також з’явилися і три фотографії, які були зроблені на основну камеру Xiaomi Mi 9. Знімки відрізняються прекрасним рівнем деталізації й натуральною передачею кольору. Фото були опубліковані на офіційній сторінці одного з директорів Xiaomi в соціальній мережі Weibo. Оскільки метадані відсутні, неможливо дізнатися параметри ISO і фокусної відстані.

Що стосується самої камери смартфона, то вона буде побудована на базі 48-мегапіксельного сенсора Sony IMX586 і 12-мегапіксельного телеоб’єктива і ширококутного модуля. Китайський виробник запевняє, що майбутня новинка стане кращим камерофоном у дев’ятирічній історії компанії. Перевірити це можна буде вже 20 лютого.