Представлено нововведення меню «Пуск», які можуть з’явитися в осінньому оновленні Windows 10

Кілька тижнів тому в Мережі з’явилися чутки про те, що Microsoft планує переробити меню «Пуск» і відмовитися від живих плиток. Таке меню за замовчуванням має з’явитися в ОС Windows Lite — версії Windows 10 для бюджетних пристроїв, ну а потім вже дійшла б черга і до самої Windows 10. Як виявилося, Microsoft вже працює над оновленим меню Пуск для Windows 10, воно з’явиться в осінньому оновленні 19H2. Ну а тим часом розробник представив своє уявлення про метаморфози в меню.

Як видно на зображенні, ніяких живих плиток дійсно немає. Замість них – перелік документів, файлів і додатків, з якими користувач працював останнім часом. Виходить, списку встановлених на ПК додатків не буде? Звичайно ж, буде, але візуально він не сильно відрізняється від того, що пропонує Windows 10 зараз.

Ще одне нововведення стосується встановлення додатків: по його завершенні виникає діалог, що дозволяє запустити програму або додати її в меню Пуск. І поки незрозуміло, чи будуть додатки додаватися в Пуск виключно за допомогою цього діалогу, або ж це буде відбуватися автоматично.