Представлено масштабний апдейт месенджера Viber

Для популярного месенджера Viber вийшов масштабний апдейт до версії 10. Одним з головних нововведень став повністю оновлений інтерфейс, що спрощує процес використання програми. Крім того, розробники підвищили швидкість надсилання повідомлень у два рази й посилили захист особистої інформації.

Оновлений інтерфейс Viber спрощує орієнтацію в додатку, полегшуючи тим самим доступ до різних функцій. Всі особисті та групові чати, чат-боти й спільноти тепер будуть доступні в головному списку діалогів. В окрему вкладку були винесені останні виклики, список контактів, а також дзвінки Viber Out.

Розробники додали підтримку чатів з прихованими номерами — це дозволяє спілкуватися в месенджері без обміну телефонними номерами. При цьому користувач може бути впевнений, що при спілкуванні з незнайомими людьми в спільнотах він не піддає ризику персональні дані. Для початку листування достатньо скопіювати ім’я користувача, наприклад, зі списку учасників чату.

Групові дзвінки в Viber дозволяють телефонувати п’ятьом користувачам одночасно. Зробити це можна, підключивши співрозмовника до активного виклику або зробивши новий і додавши до нього учасників. Зараз такі виклики доступні тільки в форматі аудіо, але в майбутньому з’являться відеочати. Також буде збільшено число користувачів групових аудіодзвінків.

Оновлення Viber 10 буде доступним для звантаження в App Store або Google Play Store найближчим часом.

Джерело інформації: viber