Microsoft змусить користувачів розлучитися з Windows 7

Як відомо, підтримка популярної операційної системи Windows 7 буде припинена 14 січня наступного року. Однак, у великих клієнтів і організацій, які не бажають розлучатися зі звичною їм ОС, але мають бажання отримувати оновлення в термін, є вихід: Microsoft буде поставляти оновлення розширеної безпеки до січня 2023 року, але на платній основі.

За інформацією ресурсу Wccftech, в розпорядженні якого опинився план оплати для корпоративних клієнтів, з кожним роком вартість підтримки буде подвоюватися: в перший рік для Windows 7 Pro ціна складе $50 за кожен пристрій, у другій доведеться заплатити вже $100, а в третій — $200. Для Windows Enterprise вартість складе $25, $50 і $100 відповідно.

Ймовірно, таким нехитрим способом Microsoft буде підштовхувати своїх клієнтів особливо не баритися і переходити на Windows 10. Однак, варто врахувати, що за словами представника компанії, кожен клієнт отримає більш детальну інформацію персонально, тому ціни можуть відрізнятися. Крім того, пропозиція буде доступною тільки великим компаніям і освітнім установам.