Microsoft радить відмовитися від Internet Explorer

Компанія Microsoft довгий час позиціювала Internet Explorer як оптимальне рішення для роботи. Але тепер в Редмонді заявили, що користувачам потрібно відмовитися від цього браузера.

Експерт з кібербезпеки Microsoft Кріс Джексон (Chris Jackson) написав в офіційному блозі Windows IT Pro про небезпеку використання Internet Explorer в якості браузера за замовчуванням. За його словами, компанія офіційно припинила підтримку Internet Explorer у 2015 році, проте багато сайтів і сервісів досі не адаптували під Google Chrome, Firefox або Microsoft Edge.

За словами експерта, подібні ресурси використовують різні режими сумісності Internet Explorer, і це його єдиний плюс на сьогодні.

«Internet Explorer — це рішення для забезпечення сумісності. Ми не підтримуємо нові веб-стандарти для нього, і, хоча багато сайтів працюють нормально, розробники в цілому просто не тестують їх в Internet Explorer в наші дні », — пише Джексон. Він також уточнює, що не варто використовувати браузер за замовчуванням навіть в корпоративних середовищах.

Як очікується, в цьому році вийде нова версія Microsoft Edge на базі Chromium, який остаточно поховає старі версії браузера. При цьому нова версія буде сумісна з Windows 7, Windows 8, Mac і, ймовірно, навіть Linux. Передбачається, що тестова версія вийде вже навесні цього року, разом з квітневим оновленням або відразу після нього.

Джексон уточнив, що вихід нового Edge дозволить «синьому» браузеру, нарешті, бути в тренді змін веб-стандартів, а не підлаштовуватися під них постфактум.