Microsoft працює над створенням крос-мультиплеєрного SDK для ігор

На початку цього року Microsoft заявила, що 2019 рік буде “дуже вдалим роком для Xbox”. Звичайно, найцікавіше ми дізнаємося на Е3 на початку літа, але ще до цієї виставки пройдуть інші заходи, пов’язані з іграми, де буде присутня Microsoft (Sony, наприклад, пропустить E3). У березні стартує Game Developers Conference, куди Microsoft привезе деякі цікаві анонси, пов’язані з Xbox Live і крос-мультиплеєром.

Як повідомляє Windows Central, Microsoft зареєструвала свою власну сесію на GDC, що отримала назву “Xbox Live: Growing & Engaging Your Gaming Community Across iOS, Android, Switch, Xbox і PC”. На цьому заході софтверний гігант планує представити спеціальний SDK (набір для розробки), який дозволить програмістам поліпшити й спростити розробку ігор з крос-мультиплеєром на Xbox, Android, iOS, Nintendo Switch і Windows 10. Зрозуміло, Sony в цьому списку немає. Крім того, SDK принесе підтримку Xbox Live на мобільні пристрої та Nintendo Switch. Так, деякі ігри на інших платформах вже мають підтримку Xbox Live. Новий SDK, нарешті, дасть можливість іншим студіям публікувати в Google Play/App Store/Nintendo Switch ігри з досягненнями Xbox Live, соціальними функціями платформи Microsoft і крос-мультиплеєром.

По суті, Microsoft таким чином намагається ще глибше інтегруватися на інші платформи. Подивимося, до чого це призведе в кінцевому підсумку.