Microsoft готує грандіозне оновлення Windows

Компанія Microsoft випустила ранню збірку Windows 10 для учасників програми Windows Insiders в рамках каналу Skip Ahead. Однак, на подив тестерів, збірка відноситься не до осіннього оновлення ОС 2019 року за кодовою назвою 19H2, а до весняного апдейту 2020 року — 20H1.

Готується щось грандіозне. Microsoft вже почала тестувати велике функціональне оновлення Windows 2020 року.

Прямо зараз велика частина команди розробників Windows докладає зусиль до найближчого великого функціонального оновлення Windows 10, відомого під кодовою назвою 19H1 і призначеного до випуску навесні поточного року. Це оновлення включає нову світлу тему, поліпшення в центрі повідомлень та «Пісочницю» (Windows Sandbox), а також безліч інших змін.

Тестування ж оновлення 19H2 учасниками програми Windows Insiders почнеться пізніше цією весною. Тому особливо дивно бачити початок тестів збірок для оновлення, запланованого тільки на весну 2020 року, навіть в каналі Skip Ahead. Сама Microsoft пояснила свій крок тим, що в Windows 20H1 з’явиться велика кількість нових функцій, які вимагають значно довшого часу на доведення їх до розуму.