Microsoft Edge на движку Chromium скоро можна буде завантажити окремим додатком

Ближче до кінця 2018 року компанія Microsoft повідомила, що планує відмовитися від подальшого розвитку Microsoft Edge на движку EdgeHTML на користь open-source движка Chromium. Останній використовується в Chrome і багатьох інших сторонніх браузерах. Тепер Microsoft буде активно брати участь у розвитку Chromium, через що виграють всі, включаючи Google Chrome.

Софтверний гігант пообіцяв дати користувачам можливість спробувати Edge на Chromium вже на початку 2019 року. За вікном вже лютий, а точної інформації про вихід нової версії Edge досі немає. Раніше на цьому тижні один з інженерів Edge повідомив на Reddit, що Microsoft не зраджувала свої плани і, як і раніше, планує запустити першу версію Edge на Chromium «на початку 2019». На жаль, точну дату інженер не назвав.

Card

Інженер підкреслив, що Edge на Chromium буде доступний як окремий додаток, який користувач може завантажити з Інтернету. Крім того, він буде працювати на будь-якій актуальній версії Windows, а не тільки на попередніх білдах Windows 10. Користувачі зможуть встановити Edge на Winodws 7, Windows 8.1, Windows 10 і навіть на macOS.

Перехід Edge на Chromium істотно спростить життя не тільки звичайним користувачам, але і розробникам, яким тепер не доведеться оптимізувати свої сторінки для окремого браузера. Залишилося лише дочекатися офіційної інформації про те, коли перша збірка Edge буде доступна для тестування. Якщо ви хочете бути серед перших тестерів нової версії Edge, реєструйтеся на сайті Edge Insider.