Huawei P30 Pro може стати першим смартфоном компанії з чотирма камерами

Генеральний директор бізнес-групи Huawei, Річард Юй (Richard Yu), опублікував фотографію місяця у своєму акаунті на Weibo. Знизу знімка міститься фірмовий водяний знак, котрий зазвичай позначає девайс, на який його зроблено, але автор загадково “розмив” важливі частини напису. Однак, там можна точно впізнати фразу «Leica Quad Camera» та трактувати смартфон як майбутній «Huawei P30 Pro» за досить коротким розмитим проміжком.

Huawei P30 Pro може стати першим з телефонів компанії, оснащений чотирма камерами. Втім, наразі невідомо яку саме функцію могла б виконувати ця четверта камера, а з припущень є версії — збільшений рівень масштабування, а бо ж дуже широке поле зору. Версія телеоб’єктиву буде надто простою, оскільки попередні пристрої Huawei, такі як P20 Pro і Mate 20 Pro, вже включали їх, маючи три камери.

Компанія повідомила про запуск смартфонів серії P30 в Парижі з 26 березня, акцентуючи увагу, все ж, на можливостях масштабування камери, що може стати їх важливою особливістю. Отже, більше подробиць дізнаємось вже навесні.