Google тестує новий режим для прискорення роботи браузера

Chrome — найпопулярніший браузер, з яким добре сумісні практично всі сучасні сайти. На жаль, Chrome має звання не тільки найпопулярнішого браузера, а й одного з найбільш “ненажерливих” додатків до ресурсів комп’ютера. Хоча на порівняно потужних комп’ютерах Chrome навряд чи буде причиною помітного гальмування системи — на бюджетних пристроях використання браузера Google іноді може спричинити вельми неприємні лаги (особливо, якщо користувач відкриває 100500 вкладок на комп’ютері з малою кількістю оперативної пам’яті й слабким процесором).

Розробники Chrome знають, що не завадило б як-небудь виправити цю ситуацію. Команда інженерів Google працює над спеціальним експериментальним режимом, який отримав назву Never-Slow Mode. Він блокує доступ до ресурсів комп’ютера сторінок з важкими скриптами та великою кількістю вмісту, що вимагає більше пам’яті або більше ресурсів процесора.

Використання нового режиму Chrome може трохи прискорити роботу браузера і зменшити просідання продуктивності, але Google попереджає, що його використання може спричинити вихід з ладу деяких функцій на різних сайтах. Розробникам ще знадобиться деякий час на доопрацювання і поліпшення роботи режиму Never-Slow. Хочеться вірити, що він дійсно буде корисним для власників комп’ютерів, які не можуть похвалитися потужним процесором або великою кількістю оперативної пам’яті.

Джерело інформації: reddit