Google сама буде створювати чіпи для своїх смартфонів Pixel

Як стверджує авторитетне видання, найближчим часом пошуковий гігант займеться розробкою власних однокристальних систем. В даний момент компанія наймає інженерів в Індії, щоб поповнити свою команду під внутрішньою назвою gChips, яка як раз і займається проектуванням чіпів. Поки що штат поповнено на 16 осіб, але набір персоналу триває. Передбачається, що команда буде поповнена на 80 осіб.

Рішення значно посилити команду gChips говорить про те, що Google готова почати розробку однокристальних систем для своїх мобільних пристроїв.

Джерела вважають, якщо Google дійсно вдасться випустити лінійку однокристальних систем, то це дозволить компанії ще краще оптимізувати їх програмну й апаратну складову.

Також повідомляється, що проектування чіпів різного дизайну триває в Google ще з 2014 року. Нагадаємо, в смартфонах Pixel 2 з’явився спеціальний процесор обробки зображень Pixel Visual Core, який Google розробляла спільно з Intel. А в Pixel 3 встановлений Titan M, який підвищує безпеку призначених для користувача даних.