Google готує режим читання для Chrome

Режим читання — дуже зручна функція, яка в Google Chrome доступна тільки на Android. Інші браузери, такі як Safari, Microsoft Edge і Firefox, мають вбудований режим читання, який спрощує зовнішній вигляд сторінки, позбавляючись від меню, банерів, сайдбару та інших елементів. При цьому на екрані залишається лише текст і основні зображення всередині статті. Режим читання корисний при роботі з сайтами, перевантаженими зайвими елементами інтерфейсу або без мобільної версії.

В кінці січня цього року один з інженерів Google опублікував на сайті bugs.chromium.org пост про запровадження режиму читання для настільних версій Google Chrome. Він повинен працювати за аналогією з тим, як працює «спрощений режим» на Android.

Наявність поста про режим читання на сайті Chromium ще не означає, що функція з’явиться в найближчому майбутньому. Google не робила ніяких офіційних анонсів, а значить може пройти досить багато часу, перш ніж користувачі стабільної версії Chrome зможуть скористатися вбудованим режимом читання.