Флагман Xiaomi Mi 9 порадує користувачів режимом Game Turbo

Xiaomi не старається приховати подробиці про свій майбутній флагман. Навпаки, компанія розкрила вже чимало деталей. І якщо раніше більшість з них стосувалася апаратної частини, то тепер прийшла черга програмної.

Як розповів директор компанії Лей Цзюнь (Lei Jun), Mi 9 отримає спеціальний режим для геймерів, який отримає назву — Game Turbo. Власне, цього варто було очікувати, враховуючи тренд, заданий «настрашливою» технологією Huawei в минулому році.

У цьому режимі смартфон буде прогнозувати складні сцени й розподіляти системні ресурси в режимі реального часу для більш ефективної роботи. Правда, враховуючи, що в основі смартфона буде лежати SoC Snapdragon 855, ще велике питання, чи потрібно буде все це.

Апарат також отримає спеціальний інструментарій, який дозволить в реальному часі відстежувати частоти CPU і GPU, кількість кадрів в секунду і так далі.

Пообіцяли для новинки й ефективну систему охолодження, але ми знаємо, що найчастіше мова ведеться просто про тепловідвідну трубку, чого, звичайно, більш ніж достатньо.