Chrome навчився працювати з мультимедійними клавішами комп’ютерів

Розробники компанії Google незабаром додадуть в браузер Chrome начебто невелику, але дуже корисну для власників комп’ютерів функцію. Користувачі зможуть управляти звуком з клавіатури ПК.

Натиснувши кнопку паузи або відтворення на клавіатурі, можна зупинити або запустити звук у вкладках Chrome. Підтримка звукових клавіш буде реалізована на рівні браузера, а не окремих вкладок. Це означає, що мультимедійні кнопки продовжать працювати, навіть якщо Chrome згорнутий або працює в фоні. Якщо ви дивилися відеокліп на YouTube, а потім переключилися на інший додаток, кнопка паузи зупинить звук.

Функція стане доступною для всіх користувачів в стабільній версії Chrome 73 для Windows, macOS і Chrome OS, а підтримка для Linux з’явиться пізніше.

Також Google надасть розробникам спеціальний інтерфейс Media Session API, який дозволить налаштувати сайти й додатки для взаємодії з мультимедійними клавішами.

Google Chrome стане першим браузером з подібною підтримкою мультимедійних клавіш. Розробники Apple висловлювали інтерес з підтримки Media Session API в WebKit, движку Safari, а від команд Firefox і Edge з цього приводу ініціативи поки не надходило.