Xiaomi продемонструвала реальний прототип складаного смартфона

Лі Бін (Lin Bin), президент компанії Xiaomi, продемонстрував у своєму акаунті в Weibo, китайському аналогу Twitter, відео з першим прототипом смартфона з гнучким складаним дисплеєм.

За словами топ-менеджера, компанія зараз обирає назву майбутній новинці, яка коливається між Mi Mix Flex та Mi Dual Flex. На відео екран смартфона Xiaomi складається втричі, що дозволяє використовувати пристрій ще і як невеликий планшет. За словами Лі Біна, це перший в світі подібний смартфон. Він також попередив, що на ролику показаний інженерний зразок. У складеному стані смартфон дуже компактний, хоча точні розміри поки не оголошені.

Бін також відзначив, що компанії довелося подолати ряд технічних складнощів, щоб створити телефон такої конструкції, включаючи проблему з гнучким покриттям екрану, самим дисплеєм, механізмом складання, адаптацією програмної оболонки MIUI і так далі.

Офіційний дебют імовірного Xiaomi Mi Mix Flex можна очікувати на прес-конференції 24 лютого, до відкриття виставки MWC 2019, яка пройде в Барселоні з 25 по 28 лютого.