Xiaomi інвестує 1,5 млрд доларів в штучний інтелект і розумні пристрої

Компанія Xiaomi офіційно повідомила про те, що вона планує і далі розвивати не тільки напрямок мобільних пристроїв, але й інвестувати в найрізноманітніші галузі, за винятком автомобілів і нерухомості.

Видання Bloomberg, посилаючись на обізнаних інформаторів, стверджує, що компанія Xiaomi має намір інвестувати протягом наступних п’яти років не менше 1,5 млрд доларів в розробку розумних пристроїв і систем штучного інтелекту, а також розвиток концепції інтернет речей. Виконавчий директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) в інтерв’ю Bloomberg TV заявив, що компанія активно працює над створенням глобальної екосистеми розумних і підключених до Мережі речей.

Зокрема, для цього і був створений персональний помічник XiaoAi, який дуже схожий інтерфейсом і функціональними можливостями на Google Assistant. Висловлюються припущення, що компанія додасть в XiaoAi додаткові мови, що дозволить зробити цей персональний помічник значно популярнішим у всіх регіонах, де продаються пристрої компанії Xiaomi.

Спостерігачі відзначають, що з моменту початку продажів акцій компанії в липні минулого року вони подешевшали приблизно на 40%, хоча сама Xiaomi в 2018 продемонструвала стрімке зростання продажів.

Джерело інформації: bloomberg