Windows Lite буде схожа на Windows 7

Ми нещодавно опублікували статтю про те, що Windows Lite може позбутись живих плиток в меню «Пуск», і що ця зміна може перекочувати до інших версій операційної системи для комп’ютерів.

Сьогодні з’явилося ще одне підтвердження того, що корпорація Microsoft може відмовитись від живих плиток меню «Пуск», які вперше показали користувачам з виходом Windows Phone у 2009 році.

Наведений вище скріншот з Windows 10 19h1 опублікував Зак Боуден (Zac Bowden) з видання Windows Central, і показав спливаюче меню, яке Microsoft показує після встановлення програми. У більш ранніх версіях Windows 10 зазвичай надається можливість закріпити в меню «Пуск», як показано нижче:

Починаючи з версії 19H1 дане повідомлення пропонує тільки опцію для запуску, пропускаючи пункт “Закріпити в меню «Пуск»”.

Причин, через які Microsoft може вирішити позбутися живих плиток, можна припустити декілька, серед яких: низька їх популярність та прихильність від користувачів; бачення живих плиток корисними лише в планшетному режимі; компанії необхідно буде змінити мислення сотень мільйонів користувачів, що “виросли” на Windows 7 в бік новомодної Windows 10, і ОС без використання живих плиток може бути саме їх бажанням і збереженням комфорту. Останнє припущення здається найбільш переконливим, оскільки Майкрософт обслуговує значний сегмент корпоративного ринку, який у своїй більшості все ще залишається на Windows 7.