У модельному ряді смартфонів Redmi буде варіант з Qualcomm Snapdragon 845

Виділення лінійки Redmi в окремий бренд певною мірою розв’язує компанії Xiaomi руки: якщо раніше моделі Redmi не могли мати флагманських платформ через сувору субординацію — ті покладалися виключно моделям лінійки Mi, то зараз Redmi будуть існувати самі по собі, і флагманські моделі бренду цілком можуть претендувати й на флагманські платформи. Зрештою, раз це не заважає Huawei і Honor пропонувати моделі на одній і тій самій  топовій платформі Kirin 980, то чому це повинно заважати Xiaomi?

На сторінці в Twitter одного з інсайдерів з’явився скріншот з листування з вказівками голови Xiaomi, що стосуються нового смартфона Redmi. Документ складений на китайській, але інсайдер перевів його на англійську. З переліку характеристик ми дізнаємося, що апарат побудований на SoC Qualcomm Snapdragon 845. Причому, з якоїсь причини, продуктивність порівнюється з SoC Snapdragon 625. Чи не з тієї ж причини, що новинка прийде на зміну моделі на Snapdragon 625? Таких у Xiaomi повно, але першим в голову приходить Redmi 6 Pro.

What does this mean ?? Is new Redmi device will be powered by snapdragon 845??? Any guesses pic.twitter.com/wipCOQ1aQE

З листа випливає, що новинка отримає привабливий дизайн зі зменшеними рамками та вбудований в дисплей сканер відбитків пальців, підтримку швидкої зарядки потужністю 18 Вт, NFC, порт Type-C і стандартний роз’єм для навушників.

Що ж, перелік характеристик виглядає дуже привабливо, а якщо розглядати їх ще й на традиційно невисоку вартість моделей Redmi … Втім, спочатку слід дочекатися підтверджень цих даних. Вони повинні з’явитися вже дуже скоро, тому що найближчий анонс смартфона Redmi відбудеться вже 10 січня.